Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » CMM alkalmazástechnikai mérnök » Ref.: AR-0496

Ipari méréstechnikával foglalkozó budaörsi partnerünk részére CMM alkalmazástechnikai mérnököt keresünk.

Feladatok:

  • 3D koordináta mérőgép programozása
  • Optimalizálás
  • Pre-sales és post-sales programozási feladatok
  • Tesztelés, diagnosztizálás

Elvárások:

  • Gépészmérnöki / gyártástechnológiai végzettség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete (írásban és szóban egyaránt)
  • Kiemelkedő műszaki problémamegoldó képesség
  • Siker iránt elkötelezett, csapatorientált személyiség

Előnyök:

  • Tapasztalat gyártási környezetben
  • CMM programozási ismeret
  • CNC forgácsolástechnikai ismeret
  • CAD/CAM programozási ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Családias légkörű vállalat (multinacionális háttérrel)
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budaörs