Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Irodai asszisztens, német nyelvtudással » Ref.: AR-0693

Irodai asszisztenst keresünk folyékony német nyelvtudással osztrák tulajdonú, műszaki termékek gyártásával és kereskedelmével foglalkozó partnerünkhöz Diósdra.

Feladatok:

  • Könyvelési anyagok előkészítése
  • Kapcsolattartás a magyar és az osztrák anyacég könyvelőjével
  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Számlázási feladatok végrehajtása
  • Fizetési határidők felügyelete
  • Iroda napi működésének a biztosítása
  • Üzleti utak megszervezése
  • Telefonok kezelése
  • Árajánlatok küldése és nyomonkövetése
  • Az értékesítők munkájának támogatása

Elvárások:

  • Magabiztos, folyékony német nyelvtudás (napi szinten kell használni)
  • Min. 4-5 éves releváns tapasztalat
  • Könyveléselőkészítésben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal jó hangulatú csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Diósd