Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Villamosmérnök programozó » Ref.: AR-0919

Villamosmérnök programozót keresünk épületgépészeti automatikával és ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére Budapestre a 18. kerületbe.

Feladatok:

  • A megépített automatika rendszer működtető programjainak írása, ARENA COACH NX használatával
  • A programok tesztelése
  • Részvétel a rendszerek beüzemelésében és paraméterezésében

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (lehetőleg automatizálás szak)
  • Épületautomatikában szerzett tapasztalat
  • Tervezői gyakorlat
  • MS Office és ARENA COACH NX ismerete

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Céges autó

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület