Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Villamosmérnök, épületvillamossági mérnök » Ref.: AR-0659

Villamosmérnököt, épületvillamossági mérnököt keresünk nemzetközi ingatlanberuházó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Becslések, előzetes számítások készítése az épületvillamossági kivitelezési munkákkal kapcsolatban
  • Szerződések felülvizsgálata épületvillamossági szempontból és a módosításokkal kapcsolatos javaslatok megtétele
  • Az elektromos berendezések beszállítóinak menedzselése a projekt teljes ideje alatt
  • Az épületvillamossági munkálatok ütemtervének kidolgozásának támogatása, részvétel a költség és az erőforrások megtervezésében
  • Egyeztet az illetékessel a projekt logisztikai kérdéseit és ideiglenes terveit illetően
  • Koordinálja az elektromos berendezések, alkatrészek stb.  beszerzését és az egyéb kapcsolódó tevékenységeket a Project Managerrel és más szakértőkkel
  • Elektromos berendezések, tartozékok és egyéb alkatrészek ellenőrzése és installálása
  • Felügyeli az elektromos berendezések telepítését és beépítését
  • Jelentések, riportok elkészítése
  • Heti rendszeres meeetingeken az épületvillamossági munkafolyamatokkal kapcsolatban informálja az érdekelteket
  • Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel
  • Felelős a teljes épületvillamossági munkálatok kivitelezéért
  • A kockázatok elemzése, minimalizálása és kezelése
  • Építészeti szabványok és minőségügyi előírások betartása

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Átfogó villamossági ismeretek, kisfeszültségű rendszerek alapos ismerete, épületvillamossági ismeretek
  • Autocad ill. épületgépészeti szoftverek ismerete
  • Jártas vállalkozói és alvállalkozói szerződések kezelésében
  • Építészeti, - műszaki tervezési jogosultság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi projektben való részvétel
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest