Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Villamos szervízmérnök » Ref.: AR-0694

Villamos szervízmérnököt keresünk dinamikusan fejlődő ipari-szolgáltatási területen működő partnerünkhöz Csepelre.

Feladatok:

  • Belföldi projektek vezetése a megbízástól az átadásig
  • Karbantartási és felújítási munkák szakmai vezetése
  • Szerelő csapat irányítása (3-5 fő)
  • Együttműködés a szervíz- és a projektvezetővel
  • Vezérlőszekrény tervezése és kivitelezésének koordinálása
  • Hidraulikus és pneumatikus gépek hibakeresése és feltárása
  • Elektromos területen történő hibakeresések
  • Szerelési és javítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Releváns szakmai végzettség
  • Ipari karbantartásban, gépjavításban szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Eplan, PLC (Siemens és Omron) programozási ismeretek
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó munkabíró képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, mobilitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat

Munkavégzés helye: Budapest, Csepel