Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Vezetői és projekt asszisztens » Ref.: AR-0775

Vezetői és projekt asszisztenst keresünk kereskedelemmel, megújuló energiával és ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére Budapestre a 6. kerületbe folyékony angol nyelvtudással.

Feladatok:

Titkársági és vezetői asszisztencia

  • A cégvezetők munkájához szükséges asszisztensi, titkársági feladatok elvégzése; személyi asszisztencia ellátása
  • Találkozók és konferenciák koordinálása mind cégen belül, mind a partnerekkel
  • Üzleti utazások foglalásainak ügyintézése
  • Kérés esetén üzleti dokumentumok fordítása
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • A társasággal kapcsolatos levelezések kezelése/küldés és fogadás
  • Napi irodai adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumok kezelése, rendszerezése
  • Kollégák munkájának adminisztratív támogatása
  • Ügyfelek, vendégek fogadása

Projekt asszisztencia

  • Projekt menedzser munkájának napi szintű támogatása
  • Projekt adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Megbízhatóság és diszkrét személyiség
  • Proaktív hozzáállás
  • Flexibilitás
  • Talpraesett személyiség
  • Jó kommunikációs készség angolul és magyarul egyaránt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása (képzések, tanfolyamok)
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Igényes irodai környezet
  • Barátságos csapat

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület