Állásajánlat » Vegyipar » Vegyipari technikus, laborasszisztens » Ref.: AR-0926

Vegyipari technikus munkatársat keresünk laborasszisztens munkakörbe szigetelőlakk és gyanta gyártó partnerünk részére Leányvárra.

Feladatok:

  • Minőségellenőrző labormunkák
  • Termékfejlesztő labormunkák elvégzése
  • Kutatás-fejlesztési tevékenység dokumentálása
  • Minőségbiztosítási tevékenység dokumentálása
  • Műbizonylatok kiállítása
  • Műszaki dokumentációk, frissítése, karban tartása

Elvárások:

  • Min. középfokú szakirányú végzettség (vegyipari technikus)
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, kezdeményezőkészség

Előnyök:

  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat a festék- vagy műgyantaiparban
  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Komárom-Esztergom vagy Pest megyei lakóhely
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos hátterű, stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi cégcsoportban
  • Rendkívül változatos munka egy családias, támogató csapatban
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Leányvár

Egyéb leírás:

  • A jelentkezéshez angol és magyar nyelvű önéletrajz is szükséges