Állásajánlat » Vegyipar » Vegyészmérnök, vegyész » Ref.: AR-0904

Vegyészmérnököt vagy vegyészt keresünk higiéniai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére Pilisvörösvárra.

Feladatok:

  • Új alapanyagok felkutatása, beszállítói portfolió feltérképezése
  • Új keverékek és formulák tervezése, tesztelése
  • Termékek engedélyeztetése
  • Szakmai kommunikáció a beszállítókkal
  • Gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése, javítása és támogatása
  • Az üllői gyár időnkénti meglátogatása
  • A tesztek időben történő és gazdaságos lebonyolítása
  • Tanácsadás a gyártás részére az alapanyagokkal és keverékekkel kapcsolatos problémák esetén
  • Kísérletek előkészítése, levezetése, kiértékelése és az eredmények összegzése
  • Gyártáspróbák elvégzése új fejlesztésű vagy fejlesztés alatt álló keverékekkel
  • Dokumentációk és jelentések elkészítése
  • Új termékek tesztelése, engedélyeztetése
  • A kereskedelembe kibocsátandó termékek megfeleltetése az előírásoknak és szabályoknak
  • Gépbeállítás és állásidők csökkentése
  • Technológiai előírások, eljárások ellenőrzése és betartatása a minőségbiztosítással egyeztetve

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki, vegyész, környezetmérnök vagy egyéb releváns végzettség
  • Min. 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat laborkísérletekben
  • Tapasztalat a gyártási folyamatokban
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Jogosítvány
  • Lelkes, motivált, tanulni vágyó személyiség
  • Önállóan tud döntéseket hozni
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Megbecsülés

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár