Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Végszerelő operátor, műszerész technikus » Ref.: AR-0590

Hazai tulajdonban lévő rendszerintegrációs partnerünk részére keresünk Végszerelő operátor/Műszerész technikus munkatársat.

Feladatok:

• Kisszériás ipari kommunikációs eszközök végszerelése
• Összeszerelt eszközök bemérése és számítógépes felületen keresztül történő     tesztelése
• A szükséges javítások és karbantartások végrehajtása
• Kapcsolódó adminisztráció elvégzése számítógépen
• Minőségbiztosítási, biztonságtechnikai és technológiai előírások szerinti munkavégzés

Elvárások:

• Elektroműszerész végzettség
• Minimum 1-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Rugalmasság, precizitás, problémamegoldó készség
• Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására
• Proaktivitás

Amit kínálunk:

• Szakmai fejlődési lehetőség
• Stabil, megbízható munkáltatói háttér
• "Emberi léptékű” csapatméret
• Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest