Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Üzletfejlesztési projektvezető » Ref.: AR-0755

Üzletfejlesztési projektvezetőt keresünk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú bio élelmiszerek, étrend-kiegészítők és kozmetikumok gyártásával, illetve nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • Üzleti stratégia megalkotása és megvalósítása
  • Folyamatok felmérése és optimalizálása
  • ERP  és CRM rendszerek bevezetése
  • Dokumentációs szabályzat kialakítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • KKV kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 3-5 év projektvezetői tapasztalat
  • Gyakorlott vállalat irányítási rendszer bevezetésében
  • Munkafolyamatok felmérésében, kialakításában és optimalizálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest