Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Üzletfejlesztési asszisztens » Ref.: AR-0743

Üzletfejlesztési asszisztenst keresünk hulladékgazdálkodással foglalkozó osztrák partnerünk részére Budaörsre.

Feladatok:

  • A kereskedelmi, értékesítési és az ügyfélkapcsolati menedzser kollégák munkájának támogatása
  • Tárgyalási anyagok előkészítése
  • Jegyzőkönyvek vezetése, archiválása
  • Vállalati prezentációk készítése
  • Részvétel tenderek és árajánlatok elkészítésében
  • Kapcsolattartás a vállalat kiemelt ügyfeleivel és a társrészlegekkel
  • Vevői szerződések és árajánlatok rendszerezése
  • Belső és külső egyeztetéseken való részvétel
  • A vállalati és a közösségi oldalakon megjelenő tartalmak összeállítása, kampányok lebonyolítása
  • Vállalati rendezvények szervezése
  • Riportok és prezentációk elkészítése
  • Havi elszámolások elkészítésében való részvétel

Elvárások:

  • Gazdasági vagy marketing vagy kereskedelmi területen szerzett végzettség
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban (napi szinten kell használni)
  • MS Office és Prezi magabiztos ismerete
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Pontos munkavégzés, kiváló rendszerező képesség
  • Ügyfél és minőség orientált hozzáállás

Előnyök:

  • Környezetvédelmi vagy hulladékgazdálkodási mérnök végzettség ill. tapasztalat
  • Marketing ismeretek vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye

Egyéb leírás:

Lelkes és rátermett pályakezdők jelentkezését is várjuk.