Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Ügyfélszolgálat » Ref.: AR-0686

Ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére keresünk ügyfélszolgálatos kollégát törökbálinti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Közvetlenül a vevőktől, az értékesítő kollégáktól, illetve az ügyfélszolgálattól történő megkeresések teljes körű feldolgozása, kezelése és koordinációja
  • Az értékesítés aktív támogatása, az üzleti partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatépítés
  • Műszaki, adminisztratív és kereskedelmi támogatás nyújtása a vevők és a kollégák részére
  • A vevői alapadatok megfelelő kezelése, rendszeres és pontos karbantartása
  • Ajánlatkérések, ajánlatok, megrendelések, kiszállítások és reklamációk kezelése, pontos nyilvántartása
  • A vevőkkel kapcsolatos különféle események, kiállítások, bemutatók, vásárok, stb. támogatása
  • Részvétel belföldön, illetve esetenként külföldön szervezett tréningeken, bemutatótokon és kiállításokon
  • Piaci ismeretek, céginformációk begyűjtése, rendszerezése, dokumentálása, feldolgozása, folyamatos aktualizálása
  • Feladatok, projektek teljeskörű kidolgozása, kezelése és koordinációja

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minimum 1 év ügyfélszolgálati/értékesítési munkatapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Lotus Notes ismerete
  • Kíváncsi, lelkes, kitartó, gondos és a részletekre is odafigyelő személyiség
  • Megfelelő kommunikációval rendelkezik és szeret is kapcsolatba lépni másokkal
  • Nyitott és barátságos, ugyanakkor meggyőző személyiség
  • Szívesen és hatékonyan kommunikál telefonon
  • Szeretné magát képezni, kész a folyamatos tanulásra

Előnyök:

  • Ügyfélszolgálati, belső értékesítői, sales support vagy szaktanácsadói, munkakörben eltöltött tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Pneumatikai, automatizálási ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Barátságos csapat, korszerű munkakörnyezet
  • Biztos vállalati háttér
  • Versenyképes fix fizetés és juttatások
  • Oktatások, személyes tanulási és fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok az ipar minden területéről

Munkavégzés helye: Törökbálint