Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Tervező gépészmérnök » Ref.: AR-0712

Tervező gépészmérnököt keresünk műszaki kutatással és fejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Egyedi műszaki berendezések tervezése
  • Műszaki tervek elkészítése
  • Műszerek dizájn- és üzembehelyezési tervének elkészítése
  • Használati utasítások elkészítése
  • Gyártócsapat támogatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a partnercégekkel
  • A gépek üzembehelyezése itthon és külföldön

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Min. 2 éves tapasztalat tervezőmérnöki területen
  • Jó kommunikációs készség
  • 3D tervezőprogramok ismerete (SolodWorks, Inventor)
  • FEA szimuláció és MS Office ismerete
  • Magabiztos angolnyelv tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest