Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Területi képviselő, mezőgazdasági gép és technológia » Ref.: AR-0742

Területi képviselő munkatársat keresünk közel 30 éve sikeresen működő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket és technológiai berendezéseket forgalmazó partnerünk részére Hajdú-Bihar megyébe.

Feladatok:

  • Mezőgazdasági gépek és technológiák értékesítése
  • Rendszeres gyakorlati gépbemutatók támogatása
  • Részvétel a cég hivatalos megjelenésein
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a területi képviselő kollégákkal
  • Kapcsolattartás a cég központjával
  • Beszámolók, prezentációk készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • "B" Kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Fejlett kommunikációs és kapcsolatépítési képesség
  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Önálló munkavégzés
  • Empátia, lojalitás, figyelmesség, kreativitás
  • Csapatszellem, rugalmasság

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos juttatási csomag
  • Céges gépkocsi
  • Mobiltelefon
  • Laptop

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye