Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Területi értékesítési vezető » Ref.: AR-0714

Területi értékesítési vezetőt keresünk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú bio élelmiszerek és étrend-kiegészítők gyártásával illetve nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása
  • Forgalmi számok növelése
  • Piackutatási feladatok elvégzése
  • Ügyfél adatok és adatbázisok pontos kezelése
  • Statisztikák, riportok, jelentések elkészítése
  • Értékesítési csapat fejlesztése, motiválása

Elvárások:

  • Vezetői tapasztalat
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Határozott fellépés és kiemelkedő érdekérvényesítő képesség
  • Proaktivítás
  • Gyorsan átlátja a rendszert
  • Vevőközpontúság

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest