Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Termelési előkészítő, lakóingatlan-fejlesztő » Ref.: AR-0708

Termelési előkészítő munkatársat keresünk piacvezető lakóingatlan-fejlesztő partnerünk részére.

Feladatok:

  • Az alvállalkozók és beszállítók tendereztetése, ajánlatkérések, egyeztetések
  • Szerződés előkészítés, szerződéskötésben aktív részvétel
  • Főépítés-vezetőség adminisztrációjának komplett ellátása
  • Költségvetés készítése, részletes elemzések
  • Ütemterv alapján pénzügyi ütemezés készítése
  • Tervek, dokumentációk átvétele, nyilvántartása
  • Használatbavételi engedélymegszerzésben és lakás átadásokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építő-, építészmérnök)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek, különös tekintettel excel és word
  • Autocad és archicad felhasználó szintű ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Céges mobiltelefon
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör
  • Versenyképes fizetés, bónusz lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest