Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Termékmenedzser » Ref.: AR-0494

Világszínvonalú informatikai technológiákkal foglalkozó partnerünk részére keresünk termékmenedzsert.

Feladatok:

  • Szervezeten belüli mérnöki- és technikusi csapatokkal való együttműködés, gyártókkal, disztribútorokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Vonatkozó ajánlatok készítése
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, termékmenedzsment
  • Kiemelt ügyfélmenedzserek támogatása
  • Szakterületi vezetőkkel és felsővezetőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat (sales, pre-sales, solution sales) IT értékesítés területén
  • Pre-sales mélységű termék- és technológia ismeret (Hálózatok, szerver/storage, gépterem, szoftver licenszelés, PC/notebook)
  • IT piac ismerete (gyártói kapcsolat, disztribútorok, konkurencia stb.)
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs-, prezentációs- és tárgyalókészség
  • Értékesítői és műszaki attitűd
  • Ügyfélközpontúság, csapatszellem

Előnyök:

  • Hasonló pozícióban gyártóknál szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, választható tréningek és képzések
  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió
  • Intenzív mérnöki- és back-office háttértámogatás
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest