Állásajánlat » Szakmunka » Takarítónő » Ref.: AR-1005

Takarítót keresünk exkluzív órákat értékesítő partnerünk részére Budapest belvárosába.

Feladatok:

  • Tisztítási feladatok, mint például a portörlés, felmosás, seprés, padló viaszolás és porszívózás.
  • Fogyóeszköz készletszintjének ellenőrzése.
  • A takarítással kapcsolatos karbantartási tevékenységek elvégzése.
  • A cél az, hogy butikunknak tiszta és rendezett környezetet teremtsünk.
  • Feladatok koordinálása más takarítókkal.

Elvárások:

  • Bizonyított takarítói vagy házvezetői tapasztalat.
  • Kiváló időgazdálkodási készségek, többfeladatos munkavégzés és ütemterv betartása.
  • Kiváló interperszonális és kommunikációs készség.
  • Proaktivitás és önálló munkavégzés képessége minimális felügyelet mellett.
  • Prioritásrendezési és időgazdálkodási készség.
  • Gyors munkavégzés a minőség feláldozása nélkül.
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség.
  • Az egészségügyi és biztonsági előírások ismerete, valamint a tisztítószerek biztonságos kezelésének képessége.

Amit kínálunk:

  • Exkluzív  munkakörnyezet.
  • Hosszú távú munka.
  • Versenyképes fizetési csomag.

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület