Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Szolgáltatási üzletág vezető - irodatechnika szerviz » Ref.: AR-0547

Világszínvonalú rendszerintegrátor partnerünk részére keresünk szolgáltatási üzletág vezető kollégát.

Feladatok:

  • A csoport portfóliójába tartozó informatikai és irodatechnikai szerviz szolgáltatási kör menedzselése, szolgáltatások értékesítése, az üzletág vezetése, képviselete
  • A szolgáltatások mérhető és ellenőrizhető paraméterek alapján történő menedzselése
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, értékesítési támogatás
  • Üzleti lehetőségek kapcsán szakmai előkészítés és támogatás a kereskedelem számára
  • Létrejött szerződések menedzselése, SLA feltételek folyamatos biztosítása
  • Szerződéses feltételek kialakítása, árazás, szakmai egyeztetés az ügyfelekkel
  • A divízió üzleti eredményességének biztosítása
  • Képzett szakemberekből álló, több szakterületet magában foglaló csapat vezetése
  • Munkafolyamatok szervezése, folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Műszaki/informatikai/gazdasági végzettség
  • Szervizszolgáltatással kapcsolatos, legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Irodatechnika és IT piac ismerete
  • Hardver műszaki ismeretek (IT és/vagy irodatechnika)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló folyamatszervező és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyök:

  • Széleskörű gyártói kapcsolatok, illetve gyártónál szerzett munkatapasztalat
  • Költségfigyelő rendszerrel támogatott üzleti modell ismerete
  • 20 főt meghaladó létszámú, szakmailag tagolt csapat irányításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Magasan képzett szakemberi gárda, teljes körű back office háttértámogatás
  • Megbízható, stabil cég
  • Dinamikus, eredményorientált vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Budapest