Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Szervizmérnök » Ref.: AR-0583

Méréstechnikai partnerünk számára, amely a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója, SZERVIZMÉRNÖK munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Villamos hibakeresés/javítás
  • Finommechanikai beállítások elvégzése
  • Mozgó automaták működésének ellenőrzése
  • Szenzorok és érzékelők pozíciójának és érzékenységének beállítása
  • Kamerák, objektívek és megvilágítások működésének ellenőrzése
  • Mérőmodulok kalibrálása
  • A vevő számára kiszállított készülékek installálása (jellemzően Ázsia területén)
  • Szervizeléssel kapcsolatos műszaki dokumentációk karbantartása
  • Igény esetén szerviz biztosítása a vevő számára

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Villamos tervrajzok ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Műszergyártás, automatizálás vagy optika területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részvétel szakmai kihívást jelentő projektekben
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Versenyképes bér, cafeteria juttatások

Munkavégzés helye: Budapest