Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Szerelő, karbantartó tűzvédelmi területen » Ref.: AR-0671

Szerelő-karbantartó kollégát keresünk tűzvédelemmel foglalkozó partnerünkhöz.

Feladatok:

  • Beépített tűzoltó berendezések karbantartása, szerelése az ország egész területén

Elvárások:

  • Műszaki szakmunkás/technikus végzettség
  • Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • Rugalmas munkarend vállalása
  • Utazási hajlandóság az ország területén

Előnyök:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvismeret
  • AutoCad program alapszintű kezelése
  • Alap szintű számítógépes ismeretek (word, excel)

Amit kínálunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható műszaki háttér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Országos