Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Szerelésvezető » Ref.: AR-0718

Szerelésvezetőt keresünk dinamikusan fejlődő beépített tűzoltó- és jelző berendezéssel foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Szerelő és karbantartó munkatársak koordinálása elsősorban Pest megyében
  • Munkaterület átadásának és átvételének ellenőrzése
  • Havi kimutatások készítése a teljesítettség szintjéről
  • Kivitelezési kooperációkon való részvétel, helyszíni művezetés, dokumentáció, valamint kivitelezési ütemterv készítése
  • Az elkészült rendszerek üzembe helyezése
  • Az üzemeltető kezelő személyzetének betanítása

Elvárások:

  • Releváns tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság Pest megye területén
  • AutoCAD tervező program ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jogosítvány

Előnyök:

  • Építőipari felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Megbízható műszaki háttér
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Szentendre vagy Újpest