Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Szenior műszaki B2B ügyfélszolgálati munkatárs » Ref.: AR-0651

Törökbálinti ipari automatizálással foglalkozó piacvezető partnerünk részére szenior műszaki ügyfélszolgálati munkatársat keresünk B2B területre.

Feladatok:

  • Kiemelt vevők kezelése
  • Munkafolyamatok dokumentálása és optimalizálása
  • Ügyfélszolgálati csoport koordinálása
  • Riportolás és jelentések elkészítése az ügyvezető részére
  • Piaci ismeretek és céginformációk feldolgozása
  • Tréningeken és szakmai kiállításokon, vásárokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Néhány éves releváns tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Kíváncsi, lelkes, kitartó, gondos és a részletekre is odafigyelő személyiség
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Nyitott és barátságos, ugyanakkor meggyőző személyiség

Előnyök:

  • Műszaki végzettség
  • Pneumatikai, automatizálási ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • Lotus Notes ismerete

Amit kínálunk:

  • Barátságos, lendületes, összetartó csapat
  • Kiszámítható, biztos, nemzetközi hátterű cég
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai tréningek
  • Fejlődési és karrier lehetőség
  • Hosszú távú munkahely

Munkavégzés helye: Törökbálint