Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Személyi asszisztens » Ref.: AR-1012

Személyi asszisztenst keresünk exkluzív óramárkát forgalmazó partnerünk belvárosi irodájába magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Utazások, transzferek megszervezése
  • Adminisztratív segítség és támogatás a vezetőségnek
  • Riportok, jelentések készítése excelben
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel és a cég munkatársaival
  • Marketing feladatok

Elvárások:

  • Minimum 10 év adminisztrációs, szervezési vagy vendéglátói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készségek
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Francia és szerb nyelvtudás előnyt jelent
  • Csapatmunkára való képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkát és stabilitást kínálunk
  • Izgalmas és kihívásokkal teli munka
  • Exkluzív és gyönyörű multinacionális munkakörnyezet
  • Fejlesztési és képzési lehetőségek
  • Egészségbiztosítás

Munkavégzés helye: Budapest