Állásajánlat » Pénzügy » Számviteli és pénzügyi vezető » Ref.: AR-709

Számviteli és pénzügyi vezetőt keresünk ipari-szolgáltatási területen működő vállalathoz Budapestre.

Feladatok:

  • A számviteli és pénzügyi rendszer működtetése, átfogó irányítása a cég számviteli politikájának megfelelően.
  • Gazdálkodási, pénzügyi, számviteli, könyvviteli feladatok felelős teljes körű irányítása
  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés, valamint felügyelete, szorosan együttműködve a főkönyvelővel
  • A főkönyvelő távolléte esetén helyettesítési feladatok ellátása
  • Havi/negyedéves/éves zárással kapcsolatos feladatok ellátása, ellenőrzések, egyeztetések elvégzése, jelentések határidőre történő teljesítése
  • Pályázati anyagok összeállításhoz szükséges gazdasági számítások, tervek elkészítése, időszakos adatok, beszámolók, pénzügyi elszámolások összeállítása
  • Kontrolling rendszer működtetése, irányítása
  • Kapcsolattartás az adó- és egyéb hatóságokkal, eseti meghatalmazás esetén a cég képviselete
  • SAP SBO pénzügyi folyamatainak felügyelete, fejlesztése
  • Bérutalások ellenőrzése, koordinálása, bérszámfejtés támogatása
  • Riportok, kimutatások valamint beszámolók készítése a tulajdonos és a társterületek részére
  • Könyvvizsgálatban való részvétel, éves beszámolók készítése, közzététele
  • A működéshez szükséges pénzeszközök kezelése, beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, stratégiai döntések támogatása
  • Pénzügyi és számviteli valamint az adminisztrációs területen dolgozó munkatársak irányítása
  • Pénzeszközök hatékony felhasználásának ellenőrzése, banki kapcsolattartás, kintlévőségek kezelése
  • Szerződéskötési és döntés előkészítési folyamatok koordinálása
  • Leltárak koordinálása, kiértékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év átfogó számviteli, pénzügyi és vezetői tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció, naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Aktív SAP (SBO) használat
  • Microsoft Office magas szintű gyakorlati ismerete
  • Kiváló együttműködési, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó munkabíró képesség, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest