Állásajánlat » Pénzügy » Számviteli és adminisztrációs munkatárs » Ref.: AR-1009

Számviteli és adminisztrációs munkatásat keresünk exkluzív óramárkát forgalmazó partnerünk részére Budapestre a belvárosba.

Feladatok:

  • Dokumentációk átvételével és feldolgozásával kapcsolatos könyvelési és adminisztrációs tevékenységek
  • Az értékesítési és szolgáltatási folyamatok támogatása
  • A külső munkatársakkal való szóbeli és írásbeli kommunikáció és a munkanapok eredményes lebonyolításához szükséges operatív tevékenységek végrehajtása
  • Az üzleti változások időszerű, precíz és pontos rögzítése
  • Napi és periodikus összefoglalók készítése hazai és nemzetközi jelentésekhez
  • Adójogszabályok ismerete, alkalmazása
  • Számviteli programok kiváló ismerete és előírások szerinti használata,
  • Adatelőkészítés a könyvvizsgálók vagy külső munkatársak igényeire

Elvárások:

  • Könyvelés és adminisztráció területén szerzett többéves tapasztalat
  • Önállóság a munkában, kezdeményezőkészség a szabályok ismeretén és követésén alapuló döntések meghozatalában, megbízhatóság a tájékoztatásban és elkötelezettség a többi csapattag támogatása iránt
  • Az adatok szisztematikus, pontos és analitikus megközelítése, valamint egy nemzetközi szinten működő cég működésének megértése
  • Kedvesség szóban és írásban egyaránt
  • Magasan fejlett empátiaérzék és a mások szükségleteinek megértése
  • A felelősségvállalás, a személyes integritás és az etika kivételes kultúrája
  • Rugalmasság, pozitív hozzáállás, csapatmunka iránti elkötelezettség
  • Alapvető számítógépes programok gyakorlott használata, angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Exkluzív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Egyéb leírás:

Munkavégzés helye: Budapest 6. kerület, Andrássy út