Állásajánlat » Logisztika » Szállítmányozási Key Account Manager » Ref.: AR-0376

Partnerünk, Európa egyik legnagyobb nemzetközi fuvarozó vállalatának budapesti csapatába Key Account Manager munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel; főként (hazai) FMCG iparágból
  • Tárgyalások lebonyolítása; operatív témában, ill. szerződéses kondíciókról egyaránt
  • Tenderek során költségkalkulációk készítése, operációval közösen
  • Tender tárgyalások vezetése
  • Üzletfejlesztési feladatok meglevő ügyfélkörnél
  • Riportok, teljesítménymérések nyomon követése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (preferáltan logisztika, szállítmányozás, közúti fuvarozás)
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás Minimum 3-5 év belföldi FTL fuvarozásban, ill. raktárlogisztikában szerzett gyakorlat
  • Csapatjátékos
  • Pro-aktivitás, rugalmasság
  • Ügyfél orientált
  • Empatikus, határozott, következetes
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Előnyök:

  • FMCG iparágban, azon belül italdisztribúcióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai kihívások
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest