Állásajánlat » Logisztika » Szállítmányozási ügyintéző, 23. kerület » Ref.: AR-0519

Osztrák tulajdonú, szállítmányozással foglalkozó partnerünk részére keresünk szállítmányozási ügyintézőt a Budapesti Intermodális Logisztikai Központ (BILK) területére a 23. kerületbe.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás telefonon és személyesen
  • Bejövő és kimenő áru forgalmának nyomon követése
  • A partnerek szállítmányozási tevékenységének teljes körű támogatása, asszisztenciájának ellátása
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Irodai tapasztalat
  • Magabizos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakmai elhivatottság, dinamizmus, csapatszellem, biztos szakmai tudásra épülő határozott fellépés
  • Ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs fellépés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál, barátságos környezetben

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület