Állásajánlat » Pénzügy » Senior könyvelő, nemzetközi számviteli tanácsadó cég » Ref.: AR-0778

Senior könyvelőt keresünk széles körű számviteli szolgáltatásokkal foglalkozó nemzetközi cég magyarországi képviseletébe Budapestre a Kálvin tér közelébe családias környezetbe.

Feladatok:

  • Cégek teljes körű könyvelése
  • 3-4 fős könyvelői csapat szakmai vezetése
  • Az új ügyfelek részére hatékony folyamatok kidolgozása és a vállalat saját rendszerébe integrálása
  • Kapcsolattartás partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 5 éves tapasztalat teljes körű könyvelésben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Erős analitikus készség, precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz
  • Felelősségteljes munkakör
  • Családias iroda
  • Részben home office lehetőség
  • Szakmai tréningek
  • Angol nyelvtanfolyam

Munkavégzés helye: Budapest