Állásajánlat » Pénzügy » Senior könyvelő, nemzetközi ingatlanfejlesztő cég » Ref.: AR-0663

Senior könyvelőt keresünk dinamikusan fejlődő nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk könyvelő csapatába Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • Belső és külső auditokon való részvétel
  • Adóbevallások elkészítése
  • Adóellenőrzések során való közreműködés
  • Adóval kapcsolatos jogszabályok követése
  • Pénzügyi jelentések, riportok elkészítése
  • Pénzügyekkel kapcsolatos feladatok intézése
  • Havi és éves zárások elkészítése
  • Követelések és kötelezettségek számon tartása
  • Társosztályokkal való közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 4-5 éves tapasztalat teljeskörű könyvelésben
  • Ingatlanfejlesztő vagy egyéb építőipari cégnél szerzett könyvelési tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Teamplayer
  • Erős analitikus készség, precizitás

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Modern irodai környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Részvétel nagy volumenű projektekben
  • Barátságos csapat

Munkavégzés helye: Budapest