Állásajánlat » Informatika » Senior java fejlesztő » Ref.: AR-0930

Senior Java fejlesztő munkatársat keresünk e-payment megoldásokkal foglalkozó piacvezető partnerünk részére.

Feladatok:

  • Új funkciók tervezésében, implementálásában való részvétel
  • Szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása
  • Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
  • Szoftvertesztelési folyamat támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • Új technológiák kutatásában való közreműködés
  • Projekt/részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
  • Projektkövetés, szükség esetén újratervezés
  • Junior fejlesztők koordinációja, segítése, munkájuk ellenőrzése, konzultáció
  • Code review-k megszervezése és vezetése

Elvárások:

  • 5+ év fejlesztői tapasztalat
  • JAVA 7/8 magabiztos ismerete
  • Spring MVC, Spring Boot magabiztos ismerete
  • SQL magabiztos ismerete
  • Postgres ismeretek
  • Hibernate alapos ismerete
  • GIT ismerete
  • Webservice alapos ismeretek
  • Maven ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Támogatott szakmai képzések
  • Változatos munka és fejlődési lehetőség
  • Sportolási lehetőség támogatása
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Jól megközelíthető munkahely

Munkavégzés helye: Budapesti iroda és Home Office