Állásajánlat » Logisztika » Senior fuvarszervezési csoportvezető, senior team lead » Ref.: AR-0906

Senior fuvarszervezési csoportvezető munkatársat keresünk szállítmányozási és logisztikai partnerünk részére Budapestre a 11. kerületbe, Kelenföldre.

Feladatok:

  • Üzletfejlesztési terv elkészítése és végrehajtása
  • Üzleti/pénzügyi terv elkészítése
  • Alvállalkozói kör bővítése, alvállalkozói keretszerződések, charteregyüttműködések megkötése
  • Elszámolási folyamatok, zárás teljes körű felügyelete
  • Implementáció és TRP szintű eredmények ellenőrzésének koordinálása
  • Partner díjszabások ismerete, elemzése, esetleges változtatások egyeztetése az osztályvezetővel és a társosztályokkal
  • Kintlévőségek minimalizálásában való együttműködés a pénzügyi osztállyal
  • Statisztikák, elemzések, jelentések rendszeres készítése az osztályvezető felé, javaslattétellel egybekötve
  • Munkatársak koordinálása és teljesítményük folyamatos ellenőrzése
  • Munkaköri leírások létrehozása régiós folyamatok ismerete, régiós szinergia felismerése, elemzése és végrehajtása
  • Ügyfelekkel, partnerekkel, fuvarozókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Problémás ügyek, reklamációk, kárigények ügyintézése
  • Az értékesítés munkájához folyamatos, napi üzleti információk biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Min 5 év fuvarszervezési tapasztalat
  • Több év releváns területen szerzett vezetői tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Csapatjátékos
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület, Kelenföld