Állásajánlat » Informatika » Senior android fejlesztő » Ref.: AR-0914

Senior android fejlesztő munkatársat keresünk egyedi szoftverek programozásával, üzemeltetésével és mobil alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Android alkalmazások fejlesztése

Elvárások:

  • Android alkalmazások fejlesztésben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Szükséges fejlesztői ismeret: Java, Kotlin
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, elismert vállalatcsoport tagjaként izgalmas projektekben vehetsz részt
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Egyéb leírás:

  • A munkavégzés helyszíne választható: home office vagy 11. kerületi iroda