Állásajánlat » Szakmunka » Segédmunkás » Ref.: AR-0544

Budapest IV. kerületi ipartelep keres karbantartó csapatába, szakmunkások mellé, univerzális munkára segédmunkást napi 8 órás munkavégzésre.

Feladatok:

  • Szakmunkás csapat napi munkájának támogatása
  • Udvaros munkájának segítése
  • Raktárakban pakolás

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Megbízható személyiség
  • Józan életmód
  • Önálló munkavégzésrevaló képesség
  • Jó fizikum, mert időnként szükség lesz rá

Amit kínálunk:

  • Bérezés: nettó 100.000 Ft.
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Normális munkakörülmények
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

Jelentkezés telefonon személyes találkozó megbeszélése érdekében munkaidőben a +36 30 981 0479 telefonon. Önéletrajzot az interjúra hozz magaddal.