Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Sales manager, ipari szerelvényeket forgalmazó cég » Ref.: AR-0893

Piacvezető ipari szerelvényeket forgalmazó partnerünk részére keresünk sales manager munkatársat.

Feladatok:

  • A forgalmazott termékek managementje
  • Üzletfejlesztés
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Piaci változások figyelése
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Havi riport elkészítése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Hasonló területen eltöltött minimum 2 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Meglévő kapcsolatrendszer előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Alapbér plussz kiemelkedő bónuszrendszer

Munkavégzés helye: Maglód