Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Sales manager » Ref.: AR-0896

Nemzetközi sales manager munkatársat keresünk innovatív nyomda kereskedelmi csapatába Budapest belvárosába.

Feladatok:

  • Beérkező rendelések feldolgozása
  • Árajánlat készítés
  • Partnerkapcsolatok bővítése
  • Adatbázis kezelés, fejlesztés
  • Vásárlás ösztönző stratégiák kialakítása a vezetőséggel, illetve a kreatív csapattal
  • Értékesítési tervek teljesítése
  • Beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás a Partnerek részére

Elvárások:

  • Minimum 2 éves sales/értékesítői támogatói tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Minimális utazási hajlandóság (Külföld/Belföld
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Kreativitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon, laptop
  • Állandó jelenlét a főváros releváns programjain, valamint külföldi rendezvényeken
  • Teljes költségtérítés külföldi munkavégzés esetében
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több éves múltra visszatekintő stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest