Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Sales manager » Ref.: AR-0504

Innovatív svájci tulajdonú startup vállalat munkatársat keres sales manager pozícióba.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Termék és portfólió elsajátítása és továbbadása a partnerek felé
  • Az interaktív platformok leghatékonyabb használatának megtalálása közösen gondolkodva az ügyféllel
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok elkészítése
  • Új üzleti lehetőségek felismerése, kidolgozása
  • Anyacég látogatása

Elvárások:

  • Nyitottság az új trendek irányába
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Aktív, élő kapcsolatrendszer releváns szektorban
  • Cél és bevétel orientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Európai szintű bérezés, alap plussz jutalékos megosztásban
  • Nívós iroda, modern munkakörülmények
  • Szakmai előrelépés, fejlődési lehetőség
  • Külföldi utazások

Munkavégzés helye: Budapest