Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Sales executive » Ref.: AR-0607

Mintegy ötvenéves múltra visszatekintő nemzetközi szaniter és burkolatgyártással foglalkozó cég leányvállalatához keresünk Sales Executive munkatársat.

Feladatok:

  • A cég termékeinek képviselete nemzetközi és régiós szinten
  • Termék manageri feladatok ellátása
  • Új partnerek felkutatása belföldön és külföldön
  • Üzleti tárgyalások önálló lebonyolítása
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása és bővítése
  • Riportolás a vezetőség felé

Elvárások:

  • Építőipari termék értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Utazási hajlandóság Magyarországon és külföldön
  • Jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Dinamikus, gyakorlatias és motivált csapatjátékos
  • Rugalmasság, mobilitás

Amit kínálunk:

  • Román nyelvtudás
  • Releváns területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Budapest