Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Sales- és marketing menedzser - Ingatlanberuházás » Ref.: AR-0602

Török tulajdonú ingatlanberuházó számára keresünk Sales- és marketing menedzser munkatársat.

Feladatok:

Az értékesítési és a marketing stratégia kialakítása, felügyelete és koordinálása

Marketing és sales csapat irányítása

Szoros együttműködés a designerrel

Adásvételi illetve bérbeadási szerződések kezelése

Riportok elkészítése a pénzügyi igazgató részére

A teljes projekt folyamatos követése

Piackutatás

Elvárások:

Ingatlanberuházási területen szerzett minimum 8 év tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Határozott vezetői attitűd

Ingatlanpiac átfogó ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye: Budapest