Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Sales és marketing asszisztens » Ref.: AR-0543

Okosotthon megoldásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk sales- és marketing asszisztenst.

Feladatok:

  • LinkedIn, Facebook oldalak kezelése
  • Az európai Z-wave/ KNX kereskedők és viszonteladók listájának összegyűjtése
  • A kereskedők / viszonteladók / építtetők illetve a vállalat kereskedelmi képviselője közti tárgyalások szervezése Európa-szerte
  • A tárgyalások összefoglalóinak nyomon követése és ajánlatok írása
  • Rendelések felvétele és továbbítása a gyártók felé
  • Pénzkezelés, számlázás
  • Időszakos technikai, műszaki szemináriumok szervezése
  • A helyi sales/technikai támogatás kiépítésének elősegítése különböző országokban

Elvárások:

  • (Online) marketingben szerzett tapasztalat
  • Motivált személyiség, hatékony otthoni munkavégzésrevaló képesség
  • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes, anyanyelv-közeli szint)
  • Weboldalak, LinkedIn, Facebook mélyreható ismerete
  • Skype erős, felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, céltudatos személyiség

Előnyök:

  • Angolon kívül még egy európai nyelv magas szintű ismerete

Munkavégzés helye: Otthonról végezhető