Állásajánlat » Autóipar » Rental supervisor, autókölcsönző » Ref.: AR-0891

Rental supervisort keresünk autóflotta kezelő partnerünk reptéri egységébe magabiztos angol nyelvtudással azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok:

  • A cég front és back office működésének gördülékeny biztosítása
  • Munkatársak menedzselése és koordinálása
  • Magas szintű ügyfélelégedettség biztosítása
  • Kapcsolattartás a szervízzel, autómosóval
  • A gépjárműpark megfelelő műszaki állapotának biztosítása
  • Riportok, jelentések elkészítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelt ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Középvezetői vagy csoportvezetői tapasztalat
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Érdeklődés a gépjárművek iránt
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület