Állásajánlat » Informatika » Rendszerüzemeltető » Ref.: AR-0897

Partnerünk egy stabil hátterű pénzintézet. Új IT csapatába keresünk tapasztalt, önálló rendszerüzemeltető munkatársat.

Feladatok:

  • Feladatok végrehajtása a Windows illetve Linux szerver környezetben
  • Windows szerver rendszerek adminisztrációja, konfigurálása és felügyelete
  • Biztonsági mentések felügyelete és felmerült hibák elhárítása
  • Esetleges problémák felderítése, elhárítása, felügyelete Szerver jogosultságok beállítása és módosítása
  • Támogatás centralizált és decentralizált felhasználók számára
  • Ügyeleti szolgálat (12h)
  • Ügyfélkommunikáció
  • Csapatmunka

Elvárások:

  • Windows és/vagy Linux server adminisztrátori szakmai tapasztalat
  • Server üzemeltetési tapasztalat
  • VMware ismerete
  • Minimális JAVA, fejlesztői tudás nem szükséges, kizárólag üzemeltetői
  • Szerverkarbantartás-üzemeltetésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Windows server biztonsági mentési tapasztalatok
  • Felelősségteljes, megbízható munkamorál

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület