Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Rendezvényszervező asszisztens » Ref.: AR-0576

10 éves múlttal rendelkező partnerünk részére keresünk rendezvényszervező asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • Rendezvények teljes körű megszervezésében és lebonyolításában való segítségnyújtás
  • Rendezvénykoncepciók felépítésének előkészítésében való adminisztratív segítségnyújtás
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Adminisztráció

Elvárások:

Téged keresünk, ha:

  • Érdekel a rendezvényszervező szakma és a későbbiekben is ezzel szeretnél foglalkozni,
  • Munkádban talpraesett, ötletgazdag és dinamikus vagy,
  • Kreatív ötleteiddel folyamatosan segítenéd a csapatot,
  • Magabiztosan használod a Word és Excel programokat,
  • Aktív angol nyelvismerettel rendelkezel,
  • Nagy a munkabírásod és nem riadsz el az adminisztrációtól sem.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Karrier lehetőség
  • Támogató csapat, fiatalos környezet
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest