Állásajánlat » Egyéb » Rendezvényszervező » Ref.: AR-0538

10 éves múlttal rendelkező partnerünk részére keresünk rendezvényszervező munkatársat.

Feladatok:

  • Rendezvények (csapatépítők, konferenciák, céges partik, vállalati B2B és B2C események) szervezése, koordinálása meglévő és új ügyfeleknek
  • Rendezvényszervezési kreatív koncepciók kialakítása
  • Beszállítói ajánlatkérések menedzselése
  • Ügyfélmenedzsment, folyamatos ügyfélkapcsolat, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat rendezvényszervezési területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmas, energikus, pozitív beállítottság, megbízhatóság
  • Proaktivitás, dinamizmus, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Rendezvénytechnikai, műszaki tapasztalat
  • Keynote programhasználati tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörülmény, fiatal, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség, csapatépítő események
  • Mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye: Budapest