Állásajánlat » Logisztika » Régiós key account manager, Közép-Kelet-Európa » Ref.: AR-0774

Régiós key account managert keresünk nemzetközi szállítmányozási partnerünk részére Dunaharasztiba tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Hazai piac feltérképezése
  • Üzletfejlesztés és versenytársfigyelés
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása a kelet-közép-európai régióban ill. itthon

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 4-5 év key account tapasztalat releváns területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Utazási hajlandóság a közép-kelet-európai régióba
  • Kiváló tárgyalási készség
  • MS Office ismerete

Előnyök:

  • Szlovák vagy cseh vagy szlovén nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Céges autó
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Dunaharaszti és kelet-közép-európai régió