Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Recepciós, pénzügyi és üzleti tanácsadó cég » Ref.: AR-0897

Recepciós munkatársat keresünk pénzügyi és üzleti tanácsadó partnerünk részére Budapestre az első kerületbe folyékony angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Az ügyfelek udvarias fogadása és továbbítása
  • Az iroda zavartalan működésének biztosítása
  • A munkatársak és a vezetőség adminisztrációs támogatása
  • Riportok, jelentések elkészítése
  • Irodaszerek és reprezentációs termékek megrendelése
  • Kapcsolattartás a futárszolgálattal
  • A be- és kimenő posta, számlák intézése
  • Egyéb felmerülő irodai feladatok elintézése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett néhány éves releváns tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Udvarias, segítőkész, de határozott személyiség
  • Képes csapatban dolgozni
  • Proaktív hozzáállás és can do attitűd

Előnyök:

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:00-17:30

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Exkluzív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest