Állásajánlat » Logisztika » Raktáros - Warehouse employee » Ref.: AR-0569

Nemzetközi partnerünk részére keresünk raktáros munkatársat Debrecenbe.

Feladatok:

  • Az áru átvétele a műszaki raktárban
  • Bevételek megrendelés szerinti mennyiségi és minőségi ellenőrzés
  • Rendelések rendszerben való kezelése
  • Beérkezett áru megfelelő raktárhelyre helyezése
  • Támogatja az ügyfélszolgálat munkatársait
  • Megfelelő készletek előkészítése, termékek pótlása

Elvárások:

  • Raktárgazdálkodásban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz
  • Ügyfélorientált
  • Rugalmas

Előnyök:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég

Munkavégzés helye: Debrecen