Állásajánlat » Logisztika » Raktáros, ipari automatázálási vállalat » Ref.: AR-0942

Raktárost keresünk törökbálinti ipari automatizálási partnerünk részére.

Feladatok:

  • Árubevételezés (beérkező áru lerakodása kézi és gépi erővel, mennyiségi és minőségi áruátvétel vonalkódolvasóval)
  • Árukiadás (komissiózás vonalkódolvasóval, az áru megfelelő becsomagolása, kiszállításra történő előkészítése és felrakodása kézi és gépi erővel)
  • Eseti anyagbeszerzés
  • Munkaterület tisztántartása
  • Raktári csoportvezető/logisztikai vezető munkájának a támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, határozottság , önállóság
  • Pontos munkavégzés, proaktív gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • Logisztikában/raktározásban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány (ennek megszerzését cégünk támogatja a próbaidő lejárta után)
  • SAP, vonalkód, MS Outlook ismeretek
  • Angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, biztos, nemzetközi hátterű cég
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, jogtisztán bejelentett fizetés
  • Cafeteria rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Folyamatos továbbképzés és tanulási lehetőség
  • Barátságos, lendületes, összetartó csapat
  • Korszerű és komfortos, - nyáron hűtött, télen fűtött -munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Törökbálint

Egyéb leírás:

  • Munkarend: H-Cs: 8:00-17:00, P: 8:00-14:00 (hétvégi munkavégzés nincs)