Állásajánlat » Logisztika » Raktáros anyagmozgató » Ref.: AR-0952

Raktáros anyagmozgató munkatársat keresünk irodai és munkahelyi kellékeket forgalmazó partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • Teherautók kirakodása és berakodása, az áru mozgatása/kezelése,
  • Teherautók érkezésének és indulásának nyilvántartása és jelentése
  • Hiányzó, sérült és felesleges áruk nyilvántartása és jelentése,
  • A beszállított áruk ellenőrzése és osztályozása,
  • Szállítólevelek osztályozása a kiszállítási útvonalak alapján
  • Az ügyféltől kapott visszáru átvételének ellenőrzése,
  • Felelősség a raklap-gazdálkodásért, nyilvántartás vezetése és jelentés
  • Diszpécserekkel és sofőrökkel való kapcsolattartás,
  • Egyébb projektekben való részvétel a felettes menedzser utasításai alapján
  • Csak nappali műszakban, hétköznaponként

Elvárások:

  • Rendelkezz rendérzékkel és készen állj az utasítások elvégzésére
  • Légy rugalmas és felelősségteljes
  • Légy bűntetlen előéletű

Előnyök:

  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Motiváló és versenyképes fizetés, beleértve a rendszeres bónuszokat.
  • Munkaruha
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Remek csapat és kölcsönös támogatás.
  • Különböző pénzügyi és egyébb juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: Budapest