Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Property manager » Ref.: AR-0641

Ipari és kereskedelmi ingatlanok menedzselésével foglalkozó partnerünk részére Property manager munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Bérlői igények optimális kiszolgálása
  • Meglevő szerződések újratárgyalása
  • Új bérlők felkutatása, ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
  • Birtokbavételi eljárások lebonyolítása, dokumentálása
  • Ingatlan bevételek és költségek optimalizálása
  • Bérleti szerződésben vállalt bérlő kötelezettségek betartatása
  • Kintlévőségek kezelése, jogi ügyek koordinálása a pénzügyi osztállyal együttműködve
  • Beruházási tervek felügyelete, bevételekkel való harmonizálása
  • Éves üzemeltetési költségvetés tervezése, kezelése
  • Bérlőkkel való üzemeltetési, rezsi költségek elszámolása
  • Ingatlan biztosítások tendereztetése és megkötése
  • Általános karbantartási, üzemeltetési, felújítási költségvetés tervezése, támogatása, munkák kivitelezésében való aktív részvétel, műszaki osztállyal való napi szintű együttműködés
  • Jogi környezetnek való megfelelések biztosítása, bérleti szerződések aktualizálása

Elvárások:

  • 3 év PM tapasztalat - ipari/kereskedelmi bérlemények bérbeadásában, üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási készség, asszertivitás
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó

Munkavégzés helye: Budapest